  • Mfr # HDSC-4884-24-4-PERF
  • Zoro # G122736495
Color
Black
Overall Width
48 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
HDSC-4884-24-4-PERF
Overall Width
48 in
Overall Height
84 in
Overall Depth
24 in
Color
Black
Door Type
Perforated
Door Handle Type
T-Handle
Description
All welded steel, heavy duty storage cabinet with Perforated sides & doors. 48in Wide x 84in High x 24in Deep. 4 adjustable shelves.3 point lock. Recessed T-handle with cylin Der lock. 1,500 lbs.capacity per shelf. Powder Coat finish. Black..