  • Mfr # HDSC-3678-19-4-PLEX
  • Zoro # G622737053
4
Number of Doors
2
Overall Depth
19 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
HDSC-3678-19-4-PLEX
Overall Depth
19 in
Overall Height
78 in
Overall Width
36 in
4
Number of Doors
2
All Welded Steel
Door Locking Points
3 Point Lock
Color
Black
Door Handle Type
L-Style
Door Type
Plexiglass
Description
All welded steel, heavy duty storage cabinet with See Thru Plexi-glass doors . 36in Wide x 78in High x 19in Deep. 4 adjustable shelves.3 point lock. Keyed handle. 1,500 lbs.capacity per shelf. Powder Coat finish. Black..