  • Mfr # HDSC-3660-19-3-PERF
  • Zoro # G322717867
Number of Doors
2
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
HDSC-3660-19-3-PERF
Overall Depth
19 in
Overall Width
36 in
Overall Height
60 in
Number of Doors
2
Number of Shelves
3
Color
Red
Door Handle Type
T-Handle
Door Type
Perforated
Description
All welded steel, heavy duty storage cabinet with Perforated sides & doors. 36in Wide x 60in High x 19in Deep. 3 adjustable shelves.3 point lock. Recessed T-handle with cylin Der lock. 1,500 lbs.capacity per shelf. Powder Coat finish. GRAY..