  • Mfr # HDSC-1872-24-4
  • Zoro # G322736394
Overall Height
72 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
HDSC-1872-24-4
Overall Height
72 in
Overall Depth
24 in
Overall Width
18 in
Color
Black
Description
All welded steel, heavy duty narrow storage cabinet. 18in Wide x 72in High x 24in Deep. 4 adjustable shelves.3 point lock. Keyed handle.1,500 lbs.capacity per shelf. Powder Coat finish. Black..