  • Mfr # HDSC-1872-24-4L
  • Zoro # G422715428
/ea
See details
Overall Height
78 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
HDSC-1872-24-4L
Overall Height
78 in
Overall Width
18 in
Overall Depth
24 in
Color
Light Blue
Description
All welded steel, heavy duty narrow storage cabinet. 18in Wide x 78in High x 24in Deep. 4 adjustable shelves.3 point lock. Keyed handle.1,500 lbs.capacity per shelf. Powder Coat finish. GRAY. With 6in Legs (NOTE:Legs ship loose. Hardware included).