  • Mfr # CSB4.0.630.12
  • Zoro # G210384669
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Cutter Dia.
0.630"
Shank Length (In.)
1/2"
Cut Diameter
0.484 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
CSB4.0.630.12
Country of Origin
United States
Dimensions
Cutter Dia.
0.630"
Shank Length (In.)
1/2"
Cut Diameter
0.484 in