  • Mfr # CSB4.0.650.12
  • Zoro # G310384682
Cutter Dia.
0.650"
Cut Diameter
0.492 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
CSB4.0.650.12
Cutter Dia.
0.650"
Cut Diameter
0.492 in