  • Mfr # CSB4.0.795.12
  • Zoro # G510384550
Cutter Dia.
0.795"
Cut Diameter
0.480 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
CSB4.0.795.12
Cutter Dia.
0.795"
Cut Diameter
0.480 in