  • Mfr # CS18.305.25.4.60
  • Zoro # G010106669
Plate Thickness
2.0 mm
Cutting Depth
25.4 mm
Kerf
2.4 mm
Tool Weight
2 lb.
Hook Angle
0
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
CS18.305.25.4.60
Plate Thickness
2.0 mm
Cutting Depth
25.4 mm
Blade Diameter
305 mm
Details
Kerf
2.4 mm