  • Mfr # DBSC.500.57R
  • Zoro # G810384892
/ea
Key Features
Overall Length
57 mm
Cut Length
20 mm
Rotation
Right Hand
Shank Size
10 mm
Cut Diameter
5 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
DBSC.500.57R
Country of Origin
United States
Dimensions
Overall Length
57 mm
Cut Length
20 mm
Shank Size
10 mm
Cut Diameter
5 mm