  • Mfr # DBSC.600.57R
  • Zoro # G310384613
Overall Length
57 mm
Cut Diameter
6 mm
Rotation
Right Hand
Shank Size
10 mm
Cut Length
20 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
DBSC.600.57R
Overall Length
57 mm
Cut Diameter
6 mm
Shank Size
10 mm
Cut Length
20 mm