  • Mfr # DBSC.800.70L
  • Zoro # G710384695
Overall Length
70 mm
Cut Diameter
8 mm
Shank Size
10 mm
Cut Length
30 mm
Rotation
Left Hand
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
DBSC.800.70L
Overall Length
70 mm
Cut Diameter
8 mm
Shank Size
10 mm
Cut Length
30 mm