  • Mfr # WR74-1248-66102CL
  • Zoro # G716527522
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
12
Length
48 in
Color
Chrome
Overall Width
12 in
Overall Height
74 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR74-1248-66102CL
Country of Origin
Multiple
Dimensions
Length
48 in
Overall Width
12 in
Overall Height
74 in