  • Mfr # WR74-1260-88102CL
  • Zoro # G916528046
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
12
Length
60 in
Overall Height
74 in
Material
Carbon Steel
Overall Width
12 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR74-1260-88102CL
Country of Origin
Multiple
Dimensions
Length
60 in
Overall Height
74 in
Overall Width
12 in