  • Mfr # WR63-1836WPM
  • Zoro # G316533350
/ea
See details
Key Features
Color
Epoxy Coated, Green/Polymer
Material
Carbon Steel
Number of Shelves
5
Load Capacity
600-800 lb
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
WR63-1836WPM
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Depth
63 in
Overall Width
18 in
Overall Height
36 in