  • Mfr # WR63-1848WPM
  • Zoro # G916533293
/ea
See details
Key Features
Color
Epoxy Coated, Green/Polymer
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
5
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR63-1848WPM
Overall Width
18 in
Overall Depth
63 in
Overall Height
48 in