  • Mfr # WR86-1848WPM
  • Zoro # G616533302
/ea
Key Features
Color
Epoxy Coated, Green/Polymer
Material
Carbon Steel
Number of Shelves
4
Load Capacity
600-800 lb
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR86-1848WPM
Overall Width
18 in
Overall Depth
86 in
Overall Height
48 in