  • Mfr # WR74-1848-110103CL
  • Zoro # G016529974
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
12
Length
48 in
Overall Height
74 in
Overall Width
18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-1848-110103CL
Country of Origin
Multiple
Dimensions
Length
48 in
Overall Height
74 in
Overall Width
18 in