  • Mfr # WR74-1848-66104CL
  • Zoro # G716529892
/ea
See details
Key Features
Material
Carbon Steel
Load Capacity
600-800 lb
Length
48 in
Overall Height
74 in
Overall Width
18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR74-1848-66104CL
Country of Origin
Multiple
Dimensions
Length
48 in
Overall Height
74 in
Overall Width
18 in