  • Mfr # WR74-1860-103104CL
  • Zoro # G816530576
/ea
Key Features
Color
Chrome
Overall Width
18 in
Overall Height
74 in
Material
Carbon Steel
Number of Shelves
12
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-1860-103104CL
Country of Origin
Multiple
Dimensions
Overall Width
18 in
Overall Height
74 in
Length
60 in