  • Mfr # WR74-1872-103104CL
  • Zoro # G116527061
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
12
Color
Chrome
Overall Width
18 in
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR74-1872-103104CL
Country of Origin
Multiple
Dimensions
Overall Width
18 in
Overall Height
74 in
Length
72 in