  • Mfr # WR74-1872-176103CL
  • Zoro # G616526885
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
12
Overall Width
18 in
Color
Chrome
Overall Height
74 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-1872-176103CL
Country of Origin
Multiple
Dimensions
Overall Width
18 in
Overall Height
74 in
Length
72 in