  • Mfr # WRA86-2136C-166BL
  • Zoro # G616553645
/ea
Key Features
Number of Shelves
5
Overall Width
42 in
Material
Carbon Steel
Overall Height
86 in
Length
36 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
WRA86-2136C-166BL
Country of Origin
Multiple
Dimensions
Overall Width
42 in
Overall Height
86 in
Length
36 in