  • Mfr # WR74S-2448SS
  • Zoro # G916542486
Color
Stainless
Overall Width
48 in
Overall Height
74 in
Material
Stainless Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
WR74S-2448SS
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Width
48 in
Overall Height
74 in
Length
24 in