  • Mfr # WR63S-2460SS
  • Zoro # G316542130
Overall Width
24 in
Color
Stainless
Overall Height
63 in
Length
60 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR63S-2460SS
Overall Width
24 in
Overall Height
63 in
Length
60 in