  • Mfr # WR74-2472-105106CL
  • Zoro # G216529224
/ea
See details
Key Features
Length
72 in
Material
Carbon Steel
Overall Width
24 in
Color
Chrome
Load Capacity
600-800 lb
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR74-2472-105106CL
Country of Origin
Multiple
Dimensions
Length
72 in
Overall Width
24 in
Overall Height
74 in