  • Mfr # WC34-CB1448C
  • Zoro # G116533444
/ea
See details
Key Features
Height
48 in
Depth
34 in
Number of Shelves
2
Width
14 in
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WC34-CB1448C
Dimensions
Height
48 in
Depth
34 in
Width
14 in