  • Mfr # AD63-1236P-5
  • Zoro # G8164933
/ea
Key Features
Color
Epoxy Coated, Green
Number of Shelves
5
Overall Height
63 in
Overall Length
36 in
Overall Width
12 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD63-1236P-5
Overall Height
63 in
Overall Length
36 in
Overall Width
12 in