  • Mfr # AD54-1248BK
  • Zoro # G8161345
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Number of Shelves
4
Material
Carbon Steel
Overall Height
54 in
Overall Length
48 in
Color
Epoxy Coated, Black
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD54-1248BK
Overall Height
54 in
Overall Length
48 in
Overall Width
12 in