  • Mfr # AD54-1824P
  • Zoro # G8163664
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Color
Epoxy Coated, Green
Overall Length
24 in
Number of Shelves
4
Material
Carbon Steel
Overall Width
18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD54-1824P
Dimensions
Overall Length
24 in
Overall Width
18 in
Overall Height
54 in