  • Mfr # AD74-1824BK-5
  • Zoro # G8162657
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
5
Overall Width
18 in
Color
Epoxy Coated, Black
Overall Length
24 in
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD74-1824BK-5
Overall Width
18 in
Overall Length
24 in
Overall Height
74 in