  • Mfr # AD74-1836BK
  • Zoro # G8161713
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
4
Overall Height
74 in
Overall Width
18 in
Material
Carbon Steel
Overall Length
36 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
AD74-1836BK
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Height
74 in
Overall Width
18 in
Overall Length
36 in