  • Mfr # AD74-1860BK
  • Zoro # G8161747
Number of Shelves
4
Overall Width
18 in
Color
Epoxy Coated, Black
Material
Carbon Steel
Overall Length
60 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD74-1860BK
Overall Width
18 in
Overall Length
60 in
Overall Height
74 in