  • Mfr # AD63-2448BK-5
  • Zoro # G8162605
/ea
Key Features
Color
Epoxy Coated, Black
Number of Shelves
5
Overall Height
63 in
Overall Width
24 in
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD63-2448BK-5
Overall Height
63 in
Overall Width
24 in
Overall Length
48 in