  • Mfr # AD63-2448BK
  • Zoro # G8161625
Overall Height
63 in
Overall Width
24 in
Color
Epoxy Coated, Black
Material
Carbon Steel
Number of Shelves
4
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD63-2448BK
Overall Height
63 in
Overall Width
24 in
Overall Length
48 in