  • Mfr # AD54-2472BK-5
  • Zoro # G8162648
/ea
Key Features
Number of Shelves
5
Color
Epoxy Coated, Black
Overall Width
24 in
Overall Length
72 in
Overall Height
54 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD54-2472BK-5
Overall Width
24 in
Overall Length
72 in
Overall Height
54 in