  • Mfr # AD74-2472BK-5
  • Zoro # G8162849
Overall Height
74 in
Color
Epoxy Coated, Black
Overall Length
72 in
Number of Shelves
5
Overall Width
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD74-2472BK-5
Overall Height
74 in
Overall Length
72 in
Overall Width
24 in