  • Mfr # AD74-2472BK
  • Zoro # G8161774
Color
Epoxy Coated, Black
Overall Width
24 in
Number of Shelves
4
Overall Length
72 in
Overall Height
74 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD74-2472BK
Overall Width
24 in
Overall Length
72 in
Overall Height
74 in