  • Mfr # AD63-3660BK
  • Zoro # G8161564
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
4
Overall Height
63 in
Material
Carbon Steel
Overall Length
60 in
Color
Epoxy Coated, Black
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD63-3660BK
Overall Height
63 in
Overall Length
60 in
Overall Width
36 in