  • Mfr # AD86-3660BK
  • Zoro # G8161704
Overall Height
86 in
Overall Width
36 in
Material
Carbon Steel
Color
Epoxy Coated, Black
Number of Shelves
4
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD86-3660BK
Overall Height
86 in
Overall Width
36 in
Overall Length
60 in