  • Mfr # AD74-3672BK
  • Zoro # G8162045
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
4
Overall Length
72 in
Material
Carbon Steel
Overall Width
36 in
Overall Height
74 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD74-3672BK
Dimensions
Overall Length
72 in
Overall Width
36 in
Overall Height
74 in