  • Mfr # AD86-3672P
  • Zoro # G8164258
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
4
Color
Epoxy Coated, Green
Material
Carbon Steel
Overall Width
36 in
Overall Length
72 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD86-3672P
Overall Width
36 in
Overall Length
72 in
Overall Height
86 in