  • Mfr # WR74-1836CRNC
  • Zoro # G916530278
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
700 lb
Number of Shelves
4
Color
Chrome
Overall Height
74 in
Overall Width
50.25 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR74-1836CRNC
Overall Height
74 in
Overall Width
50.25 in
Length
37.875 in