  • Mfr # WR86-2442CRNC
  • Zoro # G716530959
/ea
See details
Key Features
Color
Chrome
Number of Shelves
4
Length
46 in
Load Capacity
700 lb
Overall Height
86 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR86-2442CRNC
Dimensions
Length
46 in
Overall Height
86 in
Overall Width
58.5 in