  • Mfr # WR74-2442CRNP
  • Zoro # G116528662
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
4
Color
Epoxy Coated, Green
Length
46 in
Load Capacity
700 lb
Overall Width
58.5 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
WR74-2442CRNP
Country of Origin
China
Dimensions
Length
46 in
Overall Width
58.5 in
Overall Height
74 in