  • Mfr # WR86-1836CRNC-5
  • Zoro # G916528282
/ea
Key Features
Length
37.875 in
Material
Carbon Steel
Overall Height
86 in
Load Capacity
700 lb
Color
Chrome
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR86-1836CRNC-5
Dimensions
Length
37.875 in
Overall Height
86 in
Overall Width
50.25 in