  • Mfr # WR63-1836CRNP-5
  • Zoro # G016528076
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
700 lb
Number of Shelves
4
Overall Width
50.25 in
Length
37.875 in
Overall Height
63 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR63-1836CRNP-5
Overall Width
50.25 in
Length
37.875 in
Overall Height
63 in