  • Mfr # AD54-1472SG
  • Zoro # G816532464
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
4
Overall Depth
54 in
Shelving Material
Carbon Steel
Load Capacity
400-600 lb
Overall Height
72 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD54-1472SG
Dimensions
Overall Depth
54 in
Overall Height
72 in
Overall Width
14 in