  • Mfr # AD54-1860SG
  • Zoro # G516532726
Number of Shelves
4
Shelving Material
Carbon Steel
Overall Depth
54 in
Load Capacity
400-600 lb
Overall Height
60 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD54-1860SG
Overall Depth
54 in
Overall Height
60 in
Overall Width
18 in