  • Mfr # AD54-2172SG
  • Zoro # G916531947
Number of Shelves
4
Shelving Material
Carbon Steel
Overall Height
72 in
Overall Width
21 in
Load Capacity
400-600 lb
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD54-2172SG
Overall Height
72 in
Overall Width
21 in
Overall Depth
54 in